1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

اخبار مرکزرشد


حضور شرکتهای مستقر مرکز رشد دارویی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری

PDFچاپنامه الکترونیک

به مناسبت هفته پژوهش نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خراسان رضوی  طی مراسمی با حضور استاندار در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد گشایش یافت.

کلیه شرکتهای مستقر در مرکز رشد دارویی در این نمایشگاه حضور داشتند.

در این نمایشگاه 26 دانشگاه و مرکز آموزش عالی و مرکز پژوهش و فناوری استان، 47 واحد تحقیق و توسعه، 127 شرکت فناور، 20 شرکت دانش بنیان و 23 دستگاه اجرایی در این نمایشگاه شرکت کردند.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری امسال به لحاظ کمی افزایش قابل توجه ای نسبت به سال گذشته داشت به طوری که گستره آن 1،5 برابر شد و 480 غرفه در این گستره 12 هزار مترمربعی آخرین دستاوردهای پژوهش و فناوری خود را در معرض نمایش عموم قرار دادند.

در این نمایشگاه از 79 محصول جدید و دانش بنیان رونمایی و 80 فناوری قابل عرضه در بازار ارائه شد.

همچنین در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری امسال خراسان رضوی 36 مورد دستاورد پژوهشی قابل بازاریابی تجاری شناسایی و 85 قرارداد فروش تجاری محصول فناور و پژوهشی منعقد شد.

در این نمایشگاه جشنواره ایده های برتر هم برگزار و در آن 530 ایده جدید ارائه و مقرر گردید از ایده های برگزیده این جشنواره حمایت شود تا مسیر تبدیل آنها به فناوری و تجاری سازی به نتیجه برسد.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خراسان رضوی از 13 تا 16 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برپا بود.

 

کد خبر: 81869765 (5035278) | تاریخ خبر: 16/09/1394  ایرنا


فراخوان بهره برداری از پروژه های فناوری دانشگاه

PDFچاپنامه الکترونیک

آخرین به روز رسانی در پنجشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۴ نوشته شده توسط incubator پنجشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۴

فراخوان شناسایی متقاضیان بهره برداری از پروژه های فناوری

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

با توجه به اتمام روند اجرایی ساخت واحد نیمه صنعتی تولید دارو و پروژه اتاق تمیز داروهای بیوتکنولوژی در سال جاری، معاونت پژوهشی دانشگاه بر آن است که بهره برداری از این واحدها را در قالب قرارداد اجاره به شرکتهای واجد الشرایط اعطا نماید. بدین منظور متقاضیان تقاضا و سوابق خود را تا تاریخ 94/4/18 به صورت مکتوب به آدرس مشهد-میدان بوعلی-پژوهشکده بوعلی-مرکز رشد فرآورده های دارویی و یا از طریق ای میل به این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید ارسال نمایند.

نکات مهم:

1) شرکتهای متقاضی باید توان مالی لازم جهت خرید بخشی از تجهیزات مورد نیاز خطوط تولید را داشته باشد.

2) شرکتهای متقاضی باید توان علمی و فنی لازم جهت بهره برداری از خطوط تولید را داشته باشد.

3) شرکتهای متقاضی باید سوابق کافی در زمینه تولید فرآورده های بیوتکنولوژی و یا محصولات دارویی را داشته باشند.

4) در صورت تمایل به بازدید از روند اجرایی پروژه ها با تلفن 37112717-051 تماس حاصل فرمایید.

شرکت پارس تک رخ از شرکتهای مستقر در مرکز رشد دارویی مقام اول جشنواره شیخ بهایی را دریافت نمود

PDFچاپنامه الکترونیک

آخرین به روز رسانی در پنجشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ نوشته شده توسط incubator پنجشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴

جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به عنوان اولین جشنواره حوزه کارآفرینی امسال یازدهمین دوره خود را در دانشگاه شهیدبهشتی در تهران برگزار کرد

جشنواره ملی شیخ بهایی در دو بخش مسابقه ای و غیر مسابقه ای برگزار شد که بخش مسابقه ای شامل طراحان کسب و کار بخش آزاد و بخش دانشجویی، فن آفرینان (شرکت های دانش بنیان و سرمایه گذاران کارآفرین) و بخش غیر مسابقه ای شامل بورس فناوری و فرصت های سرمایه گذاری، کارگاههای آموزشی و نمایشگاه بود.

در اختتامیه این جشنواره که با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاون پژوهشی وزارت علوم، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد برگزیدگان معرفی و به آنها جوایزی اهدا شد.

در بخش فن آفرینان نوپا، مهدی میراحمدی از شرکت داروسازی پارس تک رخ با طرح «تولید بیوسورفاکتانت رامنو پارس» به عنوان جایگزینی برای سورفاکتانت شیمیایی ، مقام اول را کسب نمود.


سه شرکت پارس تک رخ، پویش داروی سینا و داروسازی دکتر رجبی به عنوان "دانش بنیان نوپا" مورد تائید قرار گرفتند

PDFچاپنامه الکترونیک

کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکتها و موسسات دانش بنیان وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در آخرین لیست منشر شده خود، سه شرکت پارس تک رخ، پویش داروی سینا و داروسازی دکتر رجبی که در مرکز رشد واحدهای فناوری فراورده های دارویی مستقر هستند را به عنوان "دانش بنیان نوپا" مورد تائید قرار داد.

 

شرکتهای دانش بنیان ضمن برخورداری از معافیتهای مالیاتی و گمرکی از تسهیلات صندوق "نوآوری و شکوفایی" استفاده خواهند کرد. اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه تشکیل شرکتهای دانش بنیان و آیین نامه های مربوطه می توانند به لینک http://www.daneshbonyan.ir مراجعه فرمایند. جهت آشنایی با نحوه استقرار در مرکز رشد واحدهای فناوری فراورده های دارویی به لینک http://incubator.mums.ac.ir مراجعه فرمایید.

حضور فعال شرکتهای مستقر در مرکز رشد دارویی در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دندانپزشکی آزمایشگاهی و صنایع دارویی و خدمات سلامت

PDFچاپنامه الکترونیک

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ نوشته شده توسط incubator چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۳

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دندانپزشکی آزمایشگاهی و صنایع دارویی و خدمات سلامت

شرکتهای مستقر در مرکز رشد دارویی در سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي، آزمايشگاهي، صنايع دارويي و خدمات سلامت که از سه‌شنبه پنجم اسفند لغايت هشت اسفند ماه 93 در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار گردید حضور یافتند.

اين نمايشگاه با حضور  شرکت‌ها و موسسات مرتبط در حوزه سلامت و درمان برگزار شد.

نمایشگاه های تخصصی بین المللی یک فرصت برای تبادل اطلاعات علمی و تجاری بین کشورها و همچنین ارائه دستاوردها و معرفی فناوریهای جدید است که سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ایران در این راستا گشایش یافت.
در این دوره از نمایشگاه 110 شرکت داخلی از استان های تهران، قم، البرز، خراسان رضوی، مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، یزد، اصفهان، فارس، هرمزگان، مرکزی و خوزستان حضور داشتند.

در این نمایشگاه شرکت های حضور یافته توانمندی ها و زمینه های فعالیت خود را در بخش های تجهیزات مربوط به دندانپزشکی، دارویی، دیالیز، آزمایشگاهی، چشم پزشکی، اتاق عمل، بیمارستانی، اورژانس و مراقبت های ویژه، ابزار جراحی مغز و اعصاب، قلب و عروق، زنان و زایمان، نوزادان، گوارش، اندوسکوپی، رادیوتراپی، هتلینگ بیمارستانی، سیستم های تهویه مطبوع و هایژنیک و تاسیسات و تهویه، بهداشت محیط و کنترل عفونت، تولید و تجهیزات و لوازم توانبخشی، پوست و زیبایی عرضه کرده اند.

http://irna.ir/fa/news/81519576/صفحه 3 از 11

رای گیری

چه ميزان با مرکز رشددانشگاه علوم پزشکي مشهد آشنا مي باشيد ؟

 

 

 

  نتایج

حاضرین در سایت

 8 مهمان حاضر