1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

اخبار مرکزرشد


هدیه هیئت امناء دانشگاه علوم پزشکی مشهد به کارکنان

PDFچاپنامه الکترونیک

نوشته شده توسط Administrator پنجشنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۰

به منظور قدردانی از تلاش کارکنان ،هیئت امناء دانشگاه علوم پزشکی مشهد با پرداخت مبلغ 200 هزار ریال به تمامی کارکنان دانشگاه موافقت کرد.
این مبلغ در قالب کارت هدیه پارسیان به تمامی کارکنان دانشگاه اعم از رسمی ، پیمانی و قراردادی همزمان با روز کارمند  اهدا می شود . 
گفتنی است : دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای بیش از 17 هزار کارمند است .
به همین منظور  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت فرا رسیدن روز کارمند و هفته دولت پیامی را صادر کرد :
دکتر محمود شبستری در این پیام آورده است : در ایام هفته دولت و گرامیداشت خاطره بزرگوارانی چون شهید رجایی و شهید باهنر ضمن آرزوی سلامت و سعادت برای کلیه کارکنان عزیز دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، فرصت مغتنم و ارزشمندی بدست آمده است که از خدمات صادقانه کارکنان پرتلاش دانشگاه در عرصه های مختلف اداری ، آموزشی ،درمانی ، بهداشتی و فرهنگی دانشجویی تشکر و قدردانی گردد .
موفقیتهای دانشگاه علوم پزشکی مشهد در عرصه های مختلف مرهون تجربه ، تخصص و توانمندی کارکنانی است که در طی حیات پربرکت دانشگاه همواره با تعهد و تلاش انجام وظیفه نموده اند و موجب بالندگی و شکوفایی آن شده اند .
همت و همدلی شما عزیزان آهنگ روح نواز حرکت رو به توسعه و تعالی خدمت رسانی است .
ضمن تبریک روز کارمند امیدواریم در سایه الطاف بی کران الهی تندرست و سرافراز باشید.


پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت عید سعید فطر

PDFچاپنامه الکترونیک

نوشته شده توسط Administrator پنجشنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۰

 

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در استان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیامی را صادر کرد .
دکتر محمود شبستری دراین پیام آورده  است : بار الها به حق این روزی که آن را برای مسلمانان عید و برای محمد (ص) ذخیره و شرافت و کرامت و فضیلت قراردادی ، از تو می خواهم که بر محمد و آل محمد درود بفرستی و مرا در هر خیری وارد کنی که محمد و آل محمد را در آن وارد کردی و از هر سوء و بدی خارج سازی که محمد و آل محمد را خارج ساختی ، درود و صلوات تو بر او و آنها ، خداوندا از تو می طلبم آنچه بندگان شایسته ات از تو خواستند و به تو پناه می برم از آنچه بندگان خالصت به تو پناه بردند .
عید فطر روز کمال است و وصال ، عید عاشقی است که اسماعیل خویشتن را ابرهیم وار به مذبح برده و چشم امید به درگاه او دوخته است . عید فطر روز تولد دوباره انسان است ، عید عاشقانی است که در بهار قرآن با دلهایی مملو از عشق و خضوع نغمه توحید و بندگی سردادند و به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی)ماه مبارک رمضان و عید فطر هنگامی مبارک خواهد بود که مسلمانان بتوانند از این فرصت برای خود سازی و به وجود آوردن حیات طیبه در نفس خویش استفاده کنند و اصلا از دیدگاه اسلام ، همه فرایض ، احکام ، تکالیف ، واجبات و مستحبات و احکام اجتماعی و فردی مقدمه ای برای تسلط بر نفس و زنده شدن روح انسانی در آحاد بشر است .
اینجانب با تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پیشگاه امام عصر (عج) رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، از خداوند متعال رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

 


صفحه 11 از 11

رای گیری

چه ميزان با مرکز رشددانشگاه علوم پزشکي مشهد آشنا مي باشيد ؟

 

 

 

  نتایج

حاضرین در سایت

 85 مهمان حاضر